[metaslider id="29"]

Marcin Pęksa trzeci w Finale OZD!

W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników reprezentujących kluby z całej Polski. Marcin zdobył dwa brązowe medale w biegach na 100 i 300m oraz zajął 3 miejsce w klasyfikacji wielobojowej dwudniowych zawodów. Swój sukces Marcin zawdzięcza dużemu zaangażowaniu i systematycznej pracy gdyż w zeszłym roku w tych zawodach zajął około 30 miejsca a w tym roku poczynił ogromne postępy !W zawodach zadebiutowała również kolejna reprezentantka naszego klubu Marysia Gawlak.

Gratulujemy 👍💪🏆

Sezon zimowy rozpoczęty!

Niestety w Zakopanem nie ma jeszcze żadnego lodowiska ale można poślizgać się już na lodowisku w Czarnym Dunajcu. Grupa naszych zawodników już dwukrotnie uczestniczyła w zajęciach na lodowiska już wkrótce czekają nas pierwsze starty w zawodach.

1 grudnia 2019

Wycieczka na Hel

Za nami wycieczka na Hel ( katamaranem żeglugi gdańskiej ) gdzie zwiedzaliśmy „fokarium”,oraz oczywiście kolejne treningi piłkarskie i na rolkach

13 lipca 2019

Obóz w Gdyni 2019

Członkowie naszego klubu przebywają na wspólnym obozie sportowym w Gdyni, wraz z piłkarzami ze szkółki Górale Nowy Targ, łyżwiarzami z zakopiańskich klubów łyżwiarskich oraz SMS w Zakopanem.

Za nami codzienne treningi na boisku piłkarskim oraz rolkach, wycieczka i zwiedzanie „Daru Pomorza”, kąpiele w morzu oraz wiele innych atrakcji 😀

12 lipca 2019